Sukcesy naszych Pracowników w Plebiscycie Eskulap 2014.

Nasi pracownicy zdobyli wysokie uznanie wśród głosujących w plebiscycie ESKULAP 2014 organizowany m corocznie przez redakcję Głosu Wielkopolskiego. W głosowaniu na najpopularniejszych przedstawicieli zawodów medycznych największy sukces odniósł Tomasz Żuk - zwycięzca w kategorii najpopularniejszy ratownik medyczny. W kategorii najpopularniejszy fizjoterapeuta II miejsce zajęła Joanna Klonowska. W tej samej kategorii Renata Wieczorek zajęła 7 miejsce. Wśród lekarzy najwięcej głosów uzyskał Wojciech Łyskawa, który zajął V miejsce w kategorii lekarz specjalista. W pierwszej dziesiątce tej kategorii znalazło się jeszcze dwoje naszych lekarzy – Małgorzata Kruszwicka i Arkadiusz Tokarski odpowiednio na 7 i 8 miejscu. Natomiast w kategorii pielęgniarka/położna najwyższe miejsce zdobyła Teresa Andrzejewska, która była 8. W tej samej kategorii Bogusława Konrady uplasowała się na 10 pozycji. Głosowanie zakończono w grudniu ubiegłego roku, ale uroczysta Gala plebiscytu „Eskulap 2014” odbyła się 23 stycznia br. w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. Statuetki uznania czytelników „Głosu Wielkopolskiego” wręczał laureatom redaktor naczelny – Adam Pawłowski. Na Gali obecny był również przedstawiciel władz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wymienionym laureatom plebiscytu serdecznie gratulujemy. Gratulacje należą się jednak wszystkim nominowanym. Cieszymy się z ich sukcesów w dorocznym plebiscycie, który jest wspaniałą okazją do przybliżenia sylwetek pleszewskich medyków szerszemu gronu odbiorców na łamach lokalnej prasy.